Biuro Plus
 
 
Lider wśród dostawców materiałów biurowych w Polsce
 
Usługi
Kategorie towarów
onClick="if($(this).hasClass('.item-developed')) SetCookie('szukaj','item-developed',1); else SetCookie('szukaj','item-collapsed',1);">
Polecane produkty
Producenci
Link
 

BIURO PLUS Jerzy Rożen
ul. Kolejowa 19
40-601 Katowice
NIP: 634-007-48-97
Regon: 003492535
EDG: 10314
e-mail: biuro@katowice.biuroplus.pl

Nr konta bankowego:
Bank Spółdzielczy Katowice
68 8437 0002 0010 0114 1110 0001

ODDZIAŁY:

Biuro Plus Bielsko-Biała
ul. Bystrzańska 46
43-309 Bielsko-Biała
tel. 33 811 97 58,
33 821 85 75
fax 33 821 85 78
e-mail: biuro@bielsko.biuroplus.pl

DZIAŁ HANDLOWY

- Katowice, Rybnik, Czarwionka-Leszczyny

Doradca Klienta
Anna Rusiecka
tel. 32 209-03-17 wew. 114
fax 32 252-79-45
e-mail: a.rusiecka@katowice.biuroplus.pl

 

Manager ds. Kluczowych Klientów
Demostenes Milios
tel. 604-882-952
e-mail: d.milios@katowice.biuroplus.pl

- Katowice

Doradca Klienta
Agnieszka Czupryńska
tel. 32 781-87-22
e-mail: a.czuprynska@katowice.biuroplus.pl

 

Reprezentant Firmy
Katarzyna Schwałkowska
tel. 608-330-688
e-mail: a.czuprynska@katowice.biuroplus.pl

- Katowice

Doradca Klienta
Marcin Pińczuk
tel. 32 253-03-73 wew. 133
e-mail:
m.pinczuk@katowice.biuroplus.pl

 

Manager ds. Kluczowych Klientów
Katarzyna Trzebunia-Niebies
tel. 606-723-283
e-mail: k.trzebunia@katowice.biuroplus.pl

- Bielsko-Biała, Żywiec, Gliwice, Zabrze i okolice

Doradca Klienta
Barbara Mieszczak
tel. 32 209-03-17 wew. 115
fax 32 252-79-45
e-mail: b.mieszczak@katowice.biuroplus.pl

 

Reprezentant Firmy
Michał Ferenz
tel. 662-591-702
e-mail: m.ferenz@katowice.biuroplus.pl

Manager ds. Kluczowych Klientów
Elżbieta Kamieńszczyk-Cudek
tel. 602-109-306
e-mail: e.cudek@katowice.biuroplus.pl

- Tychy, Mysłowice, Oświęcim, Imielin, Bieruń, Żory, Jastrzębie-Zdrój, Wodzisław Śląski, Racibórz

Doradca Klienta
Aleksandra Wójcik
tel. 32 253-03-73 wew. 132
e-mail: a.wojcik@katowice.biuroplus.pl

 

Reprezentant Firmy
Marcin Błachut
tel. 664-205-161
e-mail: a.wojcik@katowice.biuroplus.pl

Reprezentant Firmy
Aleksandra Kocoń
tel. 606-723-339
e-mail: a.wojcik@katowice.biuroplus.pl

- Mikołów, Chorzów, Świętochłowice

Doradca Klienta
Marta Litwińska
tel. 32 253-03-73 wew. 130
e-mail: m.litwinska@katowice.biuroplus.pl

 

Reprezentant Firmy
Adam Gugała
tel. 602-275-040
e-mail: a.gugala@katowice.biuroplus.pl

Reprezentant Firmy
Michał Ferenz
tel. 662-591-702
e-mail: m.ferenz@katowice.biuroplus.pl

PION KLIENTA KORPORACYJNEGO

Katarzyna Wróbel
tel. 32 781-87-23
e-mail: k.mendel@katowice.biuroplus.pl

DZIAŁ POLIGRAFII

Mateusz Mól
tel. 32 253-03-73 wew. 170
e-mail: uslugi@katowice.biuroplus.pl

   

DZIAŁ REKLAMACJI

Marcin Pińczuk
tel. 32 253-03-73 wew. 133
e-mail:
m.pinczuk@katowice.biuroplus.pl

Regulamin reklamacji | Formularz reklamacji

   

KSIĘGOWOŚĆ

Iwona Małż
tel. 32 253-03-73 wew. 135
e-mail: i.malz@katowice.biuroplus.pl

   

DZIAŁ LOGISTYKI

Joanna Sekulska
tel. 32 253-03-73 wew. 121
e-mail: j.sekulska@katowice.biuroplus.pl

Michał Sekulski
tel. 32 253-03-73 wew. 122
e-mail: m.sekulski@katowice.biuroplus.pl

DZIAŁ MARKETINGU

Katarzyna Lasek
tel. 32 253-03-73 wew. 125
e-mail: marketing@katowice.biuroplus.pl

   

ODDZIAŁ BIELSKO-BIAŁA

Doradca Klienta
Iwona Podlipna
tel. 33 811-97-58
e-mail: i.podlipna@bielsko.biuroplus.pl

 

Reprezentant Firmy
Iwona Żmuda
tel. 608-332-688
e-mail: i.podlipna@bielsko.biuroplus.pl

Doradca Klienta
Aleksander Kopański
tel. 33 811-97-58
e-mail: a.kopanski@bielsko.biuroplus.pl

 

Reprezentant Firmy
Małgorzata Woźny
tel. 602-408-509
e-mail: a.kopanski@bielsko.biuroplus.pl

Uwagi dotyczące funkcjonowania sklepu prosimy kierować na adres: sklep@katowice.biuroplus.pl