Biuro Plus
 
 
 
Usługi
Kategorie towarów
onClick="if($(this).hasClass('.item-developed')) SetCookie('szukaj','item-developed',1); else SetCookie('szukaj','item-collapsed',1);">
Polecane produkty
Producenci
Link
 

bp_logo

Istniejemy na rynku od 1991 roku. Zajmujemy się hurtową sprzedażą artykułów biurowych i zaopatrzeniem przedsiebiorstw. Od 1999 roku jesteśmy również akcjonariuszem ogólnopolskiego przedsiębiorstwa Biuro Plus S.A., dostarczającego kompleksowe rozwiązania w zakresie funkcjonowania biura. Firma jest liderem w branży artykułów biurowych w Polsce. Katowicki oddział Biuro Plus działa w obrębie Katowic, Gliwic, Chorzowa, Zabrza, Rudy Śląskiej, Oświęcimia, Tychów oraz powiatów: kędzierzyńsko-kozielskiego, gliwickiego, mysłowickiego, bieruńsko-lędzińskiego, pszczyńskiego, bielskiego, cieszyńskiego, żywieckiego, rybnickiego, wodzisławskiego i raciborskiego. Naszym Klientom oferujemy nowoczesny i najwygodniejszy sposób dokonywania zakupów artykułów biurowych, zapewniając obsługę na najwyższym poziomie. Jakość świadczonych przez nas usług potwierdzają przyznane firmie nagrody i certyfikaty.

Staramy się jak najlepiej dostosować naszą działalność do potrzeb Klientów, dlatego co roku poszerzamy nasz katalog o innowacyjne produkty. Obecnie jest ich w naszej ofercie ponad 6000. Ponadto, jeżeli potrzebujesz produktu, którego w naszym katalogu nie znalazłeś - wystarczy skontaktować się z naszym Biurem Obsługi Klienta - zrobimy wszystko, by produkt dostarczyć do Ciebie jak najszybciej. Hasło "wszystko dla biura" nabiera wreszcie realnego wymiaru!

Oprócz standardowych produktów, tradycyjnie kojarzonych z biurem - papier, segregatory, tonery, dziurkacze itp, proponujemy Ci minimalizację kosztów związanych z prowadzeniem biura poprzez ograniczenie liczby dostawców, jak również konieczności wyjazdów Twoich pracowników po zakupy. Stąd - stale poszerzana oferta artykułów spożywczych, chemicznych, mebli czy akcesoriów komputerowych.